2013 Volkswagen caravelle minibüs fiyatları,sıfır wosvagen caravelle münübüs 2013 fiyatları,
0 km vosvogen caravelle trendline  BlueMotion fiyatı 2013 ,kampanyalı volkswagen caravella ticari araç fiyatları,

Volkswagen Caravelle BlueMotion size gördüğünüzden çok daha fazlasını sunuyor. Çevreci BlueMotion teknolojisi ve Start-Stop sistemiyle çevreyi koruyan wosvagen Caravelle, Fren Enerjisi Geri Kazanım Sistemi, tekerlek spoileri gibi teknolojik ve aerodinamik donanımlarıyla düşük yakıt tüketiminin garantisini veriyor. Hem ekonomik hem çevreci yolculuklar, Caravelle’in şıklığıyla taçlanıyor.”

vosvogen Caravelle’in etkileyici karakteri iç mekanda da kendini gösteriyor. Yandaki sürgülü kapıyı açın ve kolayca aracın içine girin. 8 şık ve ergonomik yolcu koltuğu, geniş bacak mesafesi ve iç mekanın zarif döşemelerini gördüğünüzde, hisleriniz inanca dönüşecek: Burada keyifli yolculuk için gereken her şey var!

Ön kapılardaki “Caravelle” yazılı basamak aydınlatmalarının yanı sıra kayar kapıda da basamak aydınlatması bulunmaktadır. 8 yolcu kapasiteli wolswagen Caravelle’de, yolcu bölümündeki halı kaplamalar, özel iç trim ve yüksek kalitedeki koltuk kumaşları hoş bir ambiyans yaratmaktadır.
Ön konsola entegre joystick vites kolu, hem kullanım kolaylığı hem de şıklık sunuyor. Kolçaklı sürücü koltuğu ve joystick vites kolu sayesinde vitesi değiştirmek daha da kolay.

2013 Model Volkswagen caravelle trendline BMT 2.0 TDI (8+1) uzun şasi 115PS Kampanyalı Anahtar teslim Fiyatı 71.245 TL

Wolksvagen Caravelle Comfortline modelinde otomatik vites seçeneği sizi bekliyor: Otomotik vites sayesinde, sadece gaz ve fren pedalları üzerinden hızınızı ayarlayarak, vites değiştirme mecburiyetinden kurtulacaksınız. wolksvagen Caravelle Comfortline’da sunulan 7 ileri DSG vites seçeneği ile manuel vites kullanım keyfini de sürdürebilirsiniz.
Geniş bagaj bölmesi, her duruma uyum sağlayacak biçimde hazırlanmıştır. Arka koltukların tümü sökülebilmekte, üçlü koltuk ayrıca katlanıp devrilebilmektedir. Bu sayede, 3.7 m3’e kadar yükleme hacmi sağlanabilmektedir. 2013 volkswagen polo fiyatları
Caravelle’in müzik sistemi üzerinden radyo dinlemenin yanı sıra, hem CD ve MP3 çalma hem de MP3 playerınızı bağlama imkanına sahipsiniz. 8 hoparlör aracılığıyla net, berrak ses kalitesi elde edersiniz.
Yeni Nesil TDI Motor
Yüksek performanslı, sessiz, sarsıntısız ve çevreci Yeni Nesil 2.0 TDI motor ile artık daha güçlü, daha ekonomik ve çevreye daha uyumlu Yeni Caravelle’nin keyfini süreceksiniz.


Yeni nesil TDI motor ile %20’ye varan yakıt tasarrufu sağlayacaksınız.

2.0 TDI 102 PS araçlarda 100 km’de 0.4 litreye varan daha az yakıt tüketimi.
2.0 TDI 140 PS araçlarda 100 km’de 1.6* litreye varan daha az yakıt tüketimi.
2.0 BİTDI 180 PS araçlarda 100 km’de 1.8* litreye varan daha az yakıt tüketimi.

*DSG şanzımanlı araçlar için geçerlidir.2013MTV motorlu tasıt vergılerı taksitleri hesaplaması
TDI
Yeni Vw Caravelle’in yenilenen TDI motorları yüksek tork ve mükemmel gücü temsil ediyor. Yüksek teknolojili TDI motorlar, daha dinamik bir sürüş performansı ve düşük yakıt tüketimi ile ekonomi sunuyor.

2.0 TDI 102 PS motor
1500-2500 dev/dak aralığında 250 Nm’lik tork üretiyor. Yüksek performansI ile düşük yakIt tüketimi ve emisyon değerleri sunuyor.

2.0 TDI 140 PS motor
1750-2500 dev/dak aralığında 340 Nm’lik tork üretiyor. 140 beygir gücü ile uzun mesafeli sürüşleriniz bile keyfe dönüşüyor. 2013 vosvogen kedi fiyatları

2.0 BiTDI 180 PS motor
Yeni BİTDI teknolojinin sunduğu çift turboşarjlI motor, 1500-2000 dev/dak aralığında 400 Nm’lik tork üreterek sportif sürüş ayrIcalIğI yaşatIyor.

7 ileri DSG Otomatik Vites
7 ileri DSG otomatik vites teknolojisi, vites aralIklarInI milisaniyeler içinde değişecek şekilde küçülterek daha yumuşak vites geçişleri ile sürüş konforunu artırıyor.

DSG teknolojisi, manuel vitesin düşük yakıt tüketimini, ataklIk ve sportiflik avantajlarını, otomatik vitesin rahatlığı ile birarada sunuyor.2013trafikte ehliyetsiz araba kullanmanın para cezası ne kadar

Volkswagen caravella BlueMotion 2.0 TDI 115 PS yakıt tüketimi;
Şehiriçi 8,4
Şehir dışı 5,9
Birleşik 6,8

7 ileri DSG Otomatik Vites
7 ileri DSG vites teknolojisi, vites aralıklarını milisaniyeler içinde değişecek şekilde küçülterek daha yumuşak vites geçişleri ile sürüş konforunu artırıyor. DSG teknolojisi, manuel vitesin düşün yakıt tüketimini, ataklık ve sportiflik avantajlarını, otomatik vitesin rahatlığı ile birarada sunuyor.2013 model yeni wosvagen transporter panelvan fiyatları
Direksiyon kumandalı, CD ve MP3 çalarlı, Aux-in girişli radyo,Ön ve arka park mesafe kontrolü,Radyo kumandalı, 3 kollu, deri kaplı direksiyon simidi

sıfır Volkswagen caravelle ticari araç fiyatları, Volkswagen  hafif ticari araç kampanyaları, 2.el Volkswagen  caravella fiyatları, takas indirimli ikinci el Volkswagen  caravelle fiyatları,2 el kredili Volkswagen  fiyatları,2el volkswagen ticari araç fiyatları,kredili vadeli taksitli  volkswagen ticari araç kampanyaları,sıfır wosvagen minibüs fiyatları, Volkswagen  kamyonet fiyatları,kampanyalı 2013 Volkswagen  fiyatları,Volkswagen  araçlar hakkında daha geniş bilgileri Volkswagen  bayilerinden alabilirsiniz.Kaynak:20/02/2013


Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,