2016 mtv 1.taksit ödeme

İş bankası Maximum Kredi kart ile mtv 1.taksit ödeme 2016

İş Bankası Maximum kredi Kartına 3 taksit 2016 MTV motorlu taşıtlar vergisi ödemesi, 2016 MTV motorlu taşıtlar vergisini İş Bankası Maximum kredi Kartı taksitli ödeme,2016 araç bandrol vergileri Maximum kredi Kartına 3 taksit,2016 ocak ayı taşıt pulu ödemesi Maximum kredi kartına taksitli,2016 yılı arac vergı borcu odeme Maximum kredi Kartıyla,2016 mtv motorlu taşit vergılerı taksitli ödeme kampanyaları,maximum kredi kartı ile mtv ödeme taksit,MTV Kampanyası – Türkiye İş Bankası Maximum kredi Kartı, 2016 MTV vergilerini İş Bankası internet bankacılığından ödeme,mtv hangi banka kaç taksit,  MTV Kredi Kartı ile Ödemede Taksit Yapan Bankalar

Bonus kredi kartına 3 taksit 2016 mtv ödeme,

2016 MTV motorlu taşıt vergisi Akbank axess kedi kartına 3 taksitli ödeme kampanyası,

Akbank axess  Wings ve Free kredi kartına taksitli motorlu taşıtlar vergisi  ödemesi 2016,

İş Bankası Maximum Kart’ınızla www.isbank.com.tr/İnternet Şubemiz veya İşCep uygulamamız üzerinden ya dawww.gib.gov.tr’ den 1 Ocak – 1 Şubat 2016 tarihleri arasında yapacağınız 200 TL ve üzeri Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinizde 3 taksit fırsatı! Üstelik Bosch Car Service bayilerinde %30 indirim avantajı!


Kampanya Detayları:

2016 yılında trafikte Uyuşturucu veya uyarıcı madde alarak araç kullanmanın cezası,

1- Kampanyamızdan Maximum özellikli İş Bankası kredi kartları ile yararlanabilecektir.
2- Kampanyamız 1 Ocak – 1 Şubat 2016  tarihleri arasında geçerli olacaktır.
3- Taksitlendirme kampanyamız 200 TL ve üzeri işlemler için geçerlidir.  Gib.gov.tr üzerinden yapılan 200 TL ve üzeri MTV ödemeleri 3 taksite bölünecek; İnternet Şubemiz ve İşCep uygulamamız üzerinde ise tek ödeme, 2 ve 3 taksit seçenekleri açık olacaktır.
4- Ödemesini İş Bankası Maximum Özellikli kredi kartları ile taksitli olarak gerçekleştiren  müşterilerimize herhangi bir vade farkı yansıtılmayacaktır.

5- 1 Şubat 2016 tarihine kadar belirtilen kanallar üzerinden Motorlu Taşıtlar Vergisini ödeyen müşterilerimize, ödemelerini gerçekleştirdikten sonra kampanyaya dahil Bosch Car Service bayilerinde 30 Haziran 2016 tarihine kadar kullanılmak üzere %30 periyodik bakım ve ücretsiz check-up avantajı sunan bir indirim kodu sms yoluyla gönderilecektir. Müşterilerimiz bu indirim kodunu göstererek indirim ve ücretsiz check-up fırsatından yararlanabileceklerdir.
6- İndirim kodları işlem başına gönderilecek olup, müşterilerimize her MTV ödemesi için ayrı olarak gönderilecektir. Her bir kod tek kullanımlıktır.

2016 Egzoz Gazı Muayene Emisyon Ölçüm Ücreti,
7- Ödemeler Bankamatik Kartları ile de yapılabilecektir. Bankamatik Kartları ile ödemelerini gerçekleştiren müşterilerimiz Bosch Car Service avantajlarından yararlanabileceklerdir ancak Bankamatik kartlarıyla yapılan ödemeler taksitlendirilmeyecektir.
8- Kampanyamıza başvurmak adına sms gönderilmesine gerek bulunmamaktadır.

2016 MTV MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ 1.ve 2.TAKSİTLERİ HESAPLAMA TABLOSU


Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,